Biznesa veiksmes pamatā ir progress un uzticama komanda, domā Edgars Antonevičs, SIROWA Group viceprezidents, zobārstniecības klīnikas SIROWA Rīga vadītājs. 

Lai uzņēmums ilgtermiņā sasniegtu rezultātus, tas nemitīgi ir jāatīsta, jo tie risinājumi, kas mums der šodien, var kļūt nelietojami rīt, spriež E.Antonevičs. Haizivis nomirst tad, kad tās apstājas, tāpat ir arī biznesā - uzņēmumam ir nepārtraukti jāmainās līdzi laikam un jākļūst arvien labākam, teic E.Antonevičs, piebilstot, ka liela loma uzņēmuma veiksmes stāstā ir arī komandai. Bez komandas es nevarētu sasniegt neko, jo viens nevar uzvarēt, par to es esmu pārliecinājies vairākkārt, secina SIROWA Group viceprezidents. 

Izvēlas radīt

Bērnībā, kā Padomju savienības bērns, sapņoju kļūt par pilotu izmēģinātāju, kosmonautu un sabiedrībai vajadzīgu cilvēku, atminas E.Antonevičs. “Mainoties laikam, biju pārliecināts, ka būšu profesionāls sportists, jo sāka parādīties pirmie rezultatīvie sasniegumi basketbolā, taču Rietumu kultūras iespaidā, vēlāk domāju par to, ka varētu izvēlēties advokāta profesiju. Mācoties Johana Gotfrīda Herdera vidusskolā, šis sapnis bija dzīvs līdz pat 10.klasei, bet tad viss mainījās, jo sapratu, ka advokāts tomēr nebūšu. Kopš agra vecuma mani aizrāva būvniecība - jau bērnībā kopā ar sētas puikām vasaras mājās uzbūvējām namiņu, kurā varējām sēdēt un vakaros spēlēt kārtis. Man patika būvēt un radīt, tāpēc vidusskolas laikā pieņēmu lēmumu savu nākotnes profesiju saistīt ar būvniecību un kādu no trim tolaik pieejamajām profesijām - arhitekts, būvnieks vai inženieris,” stāsta E.Antonevičs, kurš izvēli izdarīja par labu Inženierijas fakultātei.

Visu rakstu lasiet 17.oktobra žurnālā Dienas Bizness!

Abonēt ir ērtāk: e-kiosks.lv

Meklē arī lielākajās preses tirdzniecības vietās!