Apvienojot divus uzņēmumus – “Balt Cargo Solutions” un “Beinits”, nekustamā īpašuma fonda pārvaldnieks “SG Capital” ir izveidojis lielāko loģistikas centru Latvijā. 

Loģistikas centrs “NORDO” atrodas Dreiliņos un tā kopējā iznomājamā platība sasniedz 90 000 m2.

Centra lielāko nomnieku vidū ir vairāki Latvijā un Baltijā pazīstami uzņēmumi, piemēram, “DEPO DIY”, “VIA 3L Latvia”, “Latvijas Balzāms”, “TAMRO”.  

Ņemot vērā esošo un potenciālo nomnieku interesi paplašināties, 2021. gada beigās “NORDO” loģistikas parks iegādājās 9 hektāru plašu blakus esošu īpašumu, kur plānots attīstīt vairāk kā 40 000 m2 papildu noliktavu platības. Pēc jaunā apjoma attīstības noslēguma kopējā “NORDO” loģistikas parka teritorija aptvers vairāk kā 30 hektārus, nodrošinot vairāk kā 135 000 m2 noliktavu platību. 

Šobrīd tiek izstrādāts būvniecības projekts papildu noliktavas ēkai un būvniecību plānots uzsākt 2022. gada nogalē. 

Alternatīvo ieguldījumu fondu pārvaldnieks SIA “SG Capital Partners AIFP” darbu Latvijas tirgū sāka 2016. gadā. Pārvaldnieks visos sev piederošajos īpašumos veic ilgtermiņa ieguldījumus, domājot par atbilstību mūsdienīgām klientu prasībām, kā arī rūpējoties par ekoloģiju, apkārtējo vidi un paaugstinot energoefektivitāti. 

Lielākie no Latvijā pārvaldītajiem īpašumiem ir biroju centrs “Skanstes City”, biroju ēka “OPEN CENTRE”, kā arī “NORDO” Dreiliņos.