Industriālo nekustamo īpašumu attīstītājs Sirin Development uzvarējis Rīgas pašvaldības rīkotajā izsolē un noslēdzis pirkšanas-pārdošanas līgumu par 39 ha teritorijas iegādi par 5,6 milj. eiro blakus galvaspilsētas starptautiskajai lidostai.

Šeit tiek plānots  noliktavu komplekss 180 000 m² platībā par vairāk nekā 100 miljoniem eiro.

Rīgā uzņēmums šobrīd attīsta un pārvalda loģistikas parku Rumbula gandrīz 55 000 m² platībā un ir attīstījis loģistikas centru Olaine 37 000 m² platībā. 

"Plānojot jaunas investīcijas Rīgā, esam apņēmības pilni piesaistīt pazīstamus starptautiskus arhitektus un iesaistīt vietējos uzņēmējus. Ceram arī uz aktīvu sadarbību ar pašvaldības un valdības pārstāvjiem. Esam pārliecināti, ka jaunais projekts ne tikai apmierinās klientu augošās vajadzības un radīs labvēlīgus apstākļus uzņēmējdarbībai loģistikas un noliktavu nozarē, bet arī spēs būtiski veicināt teritorijas un tās infrastruktūras attīstību, kas balstīta uz augstākajiem standartiem,” stāsta Sirin Development izpilddirektors Laurīns Kuzavs.

"Modernas un ilgtspējīgas infrastruktūras attīstība ir galvenais elements, lai Rīga kļūtu par starptautiski atzītu Ziemeļeiropas metropoli. Priecājos, ka, pateicoties izsolei, Mūkupurva teritorijas attīstībai ir piesaistīts pieredzējis investors, kura vērtības sakrīt ar mūsējām. Rīgas investīciju un tūrisma aģentūra ir gatava arī turpmāk sniegt pašvaldībai nepieciešamo atbalstu šīs teritorijas, kas ir stratēģiski ļoti nozīmīga vieta ar lielu potenciālu, mūsdienīgai attīstībai,” uzsver Mārtiņš Kokalis, Rīgas investīciju un tūrisma aģentūras Investīciju piesaistes nodaļas vadītājs. 

Uzņēmums “SIRIN Development” ir viens no lielākajiem industriālo nekustamo īpašumu attīstītājiem Baltijas valstīs, kura darbība ietver industriālo nekustamo īpašumu attīstīšanu un apsaimniekošanu, “build-to-suit” projektu īstenošanu, nekustamā īpašuma iegādi un nomu. 

Nākamo piecu gadu laikā uzņēmums plāno paplašināt savu A+ klases noliktavu platību līdz 1 miljonam kvadrātmetru.