Skanstē esošā biroju nomas kompleksa "Elemental Business Centre" attīstītājs "Kapitel" noslēdzis 2,5 miljonu eiro līgumu ar būvniecības uzņēmumu "PRO DEV" par nākamo nomnieku biroju izbūvi.

Parakstītā līguma ietvaros tiks izbūvēti gandrīz 4000 kvadrātmetru jaunu biroju, kurus apdzīvos tādi nomnieki kā starptautiskā holdinga "IWG" hibrīda kopstrādes telpu zīmols "Spaces", globālā digitālo pakalpojumu uzņēmums "Emergn" un loģistikas un transporta uzņēmums "Fracht".

"PRO DEV" ir nule uzsācis biroju izbūves darbus, kurus plānots noslēgt līdz 2024.gada februāra vidum.

"Šobrīd esam uzsākuši otru svarīgāko posmu pēc ēkas pabeigšanas oktobrī - nākamo nomnieku biroju izbūvi. Darbu apjoms ir ievērojams, un tie tiek veikti ēkā, kas jau ir nodota ekspluatācijā. Lai gan plānoto darbu grafiks ir saspringts, īpaši ņemot vērā tuvojošos svētku sezonu, mēs esam pieraduši pie šādiem izaicinājumiem un noteikti pildīsim savus solījumus," norāda "Elemental Business Centre" projekta attīstības vadītājs Marguss Mendmetss (Margus Mändmets).

Būvniecības uzņēmuma "PRO DEV" valdes priekšsēdētājs Māris Stakens stāsta: "Augstākās klases būvniecības pakalpojnumu nodrošināšana starptautiskiem zīmoliem ir daļa no mūsu uzņēmuma ikdienas, un jūtam lielu atbildību, lai pasūtītāja vēlmes tiktu realizētas ne vien saskaņā ar sākotnējo vīziju, bet arī noteiktā termiņa ietvaros. Pie dinamiska darba grafika esam pieraduši, līdz ar to esam noskaņoti veikt visus nepieciešamos darbus, lai "Elemental Business Centre" nomnieki var pēc iespējas ātrāk pārcelties uz modernām telpām un strādāt komfortablos, mūsdienīgos apstākļos Rīgas visātrāk augošajā biznesa rajonā."

Pēc "Elemental Business Centre" nodošanas attīstītājam biroju ēku kompleksu jau sākuši apdzīvot pirmie nomnieki - Zviedrijas finanšu holdinga kompānijas "Marginalen AB" grupas uzņēmumi "GelvoraSergel", "Aizdevums.lv" un starptautiskais IT pakalpojumu uzņēmums "Arvato Systems". Novembrī biroju ēku kompleksu sāks apdzīvot arī pārējie pirmās kārtas nomnieki - "CV Market", "Primend", "Kapitel", "Dyninno Group", "Rimi".