Lietuvas daudznozaru uzņēmumu grupas SBA (“SBA grupė”) investīciju pārvaldības kompānijas “Capitalica Asset Management”, kas attīsta biroju kompleksu “Verde”, vadības komandā notikušas zīmīgas izmaiņas. 

To rezultātā par “Capitalica Asset Management” vadītāju iecelts pieredzējis finanšu tirgu un aktīvu pārvaldīšanas profesionālis Mindaugu Ļaudanski. Ar Lietuvas Bankas piekrišanu viņš šajā amatā nomainīja ģenerāldirektoru Andriusu Baršti, kurš, savukārt,  turpmāk pildīts “Capitalica Asset Management” valdes priekšsēdētāja pienākumus. 

“Mindaugs “Capitalica Asset Management” strādā kopš uzņēmuma dibināšanas. Ar savu kompetenci, stratēģisko tālredzību un enerģiju viņš ir devis būtisku ieguldījumu, lai mūsu uzņēmums kļūtu par vienu no straujāk augošajām investīciju pārvaldes kompānijām reģionā, kas klientiem nodrošina stabilu peļņu. Mēs uzticam Mindaugam vadīt uzņēmumu tā straujās izaugsmes posmā. Uzņēmuma mērķis tuvākajos gados ir panākt pārvaldīto aktīvu apjomu virs viena miljarda eiro. Mēs ticam, ka jaunā vadītāja vadības un profesionālās īpašības vēl vairāk stiprinās un mobilizēs komandu, palīdzēs izvērst darbību jaunos tirgos un attīstīt jaunus produktus, kā arī nodrošinās vēl lielākas ilgtspējīgas peļņas iespējas mūsu klientiem,” saka “Capitalica Asset Management” valdes priekšsēdētājs Andrius Barštis, kurš turpmāk pievērsīsies uzņēmuma ilgtermiņa stratēģijas un vīzijas izstrādei, kā arī jaunu  projektu attīstīšanai Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Polijā un citviet Eiropā. 

Mindaugs Ļaudansks, kurš līdz šim bija “Capitalica Asset Management Logistics fund” pārvaldnieks, jaunajā amatā stājies 2023. gada 11. septembrī. “Uzņēmuma ambīcijas un man izrādītā uzticība ir iedvesmojoša. Mēs turpināsim censties augt straujāk par tirgu, nodrošinot stabilu mūsu klientu investīciju vērtības pieaugumu. Mēs paplašināsim investīciju jomas, kas uzrāda vislielāko vērtību, piemēram, pirmās klases ilgtspējīgi biroji (kā tikko  prezentētais “Sand Offices” biroju centrs Viļņā) un videi draudzīgi loģistikas objekti, ar jaunām investīcijām, kas nodrošina stabilu peļņu. Saskatām milzīgu potenciālu līdzekļu pārvaldības jomā, ko izmantosim ne tikai ar jauniem produktiem, bet arī piedāvājot klientiem jaunas personalizētas sadarbības formas. Jau tagad izjūtam pieprasījumu pēc tā,” saka M. Ļaudansks.