Skanstē topošais biroju komplekss “Verde” un Baltijas vēja enerģijas ražotāja “Eesti Energia” meitasuzņēmums “Enefit” noslēguši ilgtermiņa sadarbības līgumu par telpu nomu divos “Verde” A ēkas stāvos - 9. stāvā tiks iekārtoti “Enefit” biroji, bet 1. stāvā – Latvijā pirmais “Enefit” privāto un juridisko klientu apkalpošanas centrs. 

Jaunās “Enefit” biroja telpas būs trīs reizes lielākas nekā šobrīd – virs 900 m2, un turpmāk zem viena “Verde” jumta apvienosies visi trīs “Enefit” uzņēmumi Latvijā – “Enefit”, “Enefit Connect” un “Enefit Green”. 

Tāpat kā līdz šim, arī jaunajās telpās uzņēmums darbosies hibrīda režīmā – būs gan atvērtā tipa darbavietas, gan atsevišķi kabineti, kā arī “metropoles” tipa zona. 

"Mūsu uzņēmums strauji aug un attīstās, līdz ar to arī vajadzība pēc daudz lielākām biroja platībām. Telpu izvēle jaunajā “Verde” kompleksā ir likumsakarīgs solis, jo labiekārtota un ērta vide ir kritiski svarīga efektīvam darbam. Zaļā enerģija un ilgtspējīgi risinājumi ir viens no “Enefit” darbības stūrakmeņiem," komentē Krists Mertens, “Enefit” valdes priekšsēdētājs.

Šobrīd par visām “Enefit” klientu enerģijas vajadzībām ikdienā rūpējas 70 darbinieku komanda.

"Esam patiesi gandarīti, ka “Verde” būs zaļa ne vien ārēji, pateicoties energoefektīvai arhitektūrai un bagātīgiem apstādījumiem, bet arī iekšēji – uz ilgtspēju orientētu nomnieku dēļ. To apliecina mūsu sadarbība ar “Eesti Energia” meitasuzņēmumu “Enefit”. Zīmīgi, ka šis uzņēmums ir kļuvis ne vien par mūsu biroju telpu, bet arī par servisa zonas pirmo nomnieku, kas rezultēsies ar pirmā “Enefit” klientu apkalpošanas centra atvēršanu Latvijā,” saka Iveta Lāce, “Verde” komercdirektore.

Jau vēstīts, ka “Verde” ir pirmais “Capitalica Asset Management” īstenotais projekts Latvijā, kura attīstībā tiks ieguldīti vairāk nekā 65 miljoni eiro. 

Objekta būvniecības procesa vadītājs ir “SBA Group” meitasuzņēmums "Notus Developers", projekta ģenerālbūvnieks  - būvkompānija "Velve", bet ekskluzīvais iznomāšanas partneris - Latvijā vadošā nekustamo īpašumu aģentūra “Colliers”. 

Šobrīd par biroju kompleksa nomniekiem jau ir kļuvuši tādi uzņēmumi kā “Swisscom”, “Decta”, KPMG Latvijā”, “Swetch”, “Alppes Capital”, “Workland” un “Enefit”.