Igaunijas nekustamo īpašumu attīstītājs “Invego” uzsācis jaunā dzīvojamo māju ciemata “Vide Ādaži” projekta īstenošanu. Būvniecību veiks uzņēmums “Mitt & Perlebach”. Projektā tiks investēti 20 miljoni eiro, un pirmās mājas plānots pabeigt 2025.gada pavasarī.

“Invego” izpilddirektors Kristjans-Tūrs Vahi (Kristjan-Thor Vähi) stāsta, ka ciematā “Vide Ādaži” uzņēmums vēlas atspoguļot savu apņemšanos radīt vietu ilgtspējīgai un videi draudzīgai kopienai. “Mūsu mērķis ir nodrošināt kvalitāti un ilgtspējību. Un, ņemot vērā “Mitt & Perlebach” vairāk nekā desmit gadus ilgo pieredzi gan dzīvojamo ēku, gan citu komplicētu projektu būvniecībā, mēs esam droši, ka arī jaunā ciemata “Vide Ādaži” būvniecība notiks augstākajā līmenī,” ir pārliecināts Kristjans-Tūrs Vahi.

Būvniecības uzņēmums “Mitt & Perlebach” realizē daudzus projektus Igaunijā un arī Latvijā. Piemēram, premium klases jauno projektu “Nameja Rezidence” attīstītājs realizēs tuvāko mēnešu laikā, bet projektu “Annenhof Mājas” šā gada nogalē.

Jaunais projekts “Vide Ādaži” atradīsies vien pārdesmit kilometru attālumā no Rīgas un ietvers vienstāva un divstāvu rindu mājas ar plašu terasi un savu daļu no dārza. Cena par īpašumu jaunajā ciematā sākas no 219 000 eiro. Projekta “Vide Ādaži” arhitektoniskā projekta autors ir Uldis Bērziņš no arhitektu biroja “Tectum”.

“Invego” ir viens no Igaunijas vadošajiem nekustamo īpašumu attīstītājiem, kas pēdējos gados Tallinā un tās apkārtnē uzcēlis mājas vairāk nekā 1200 ģimenēm, kā arī 24 000 kvadrātmetru komercplatības. Latvijā "Invego" attīsta tādus lielus projektus kā, piemēram, dzīvojamais rajons “Parka kvartāls” un dzīvojamais komplekss "Skanstes rezidences".