Pamatojoties uz to, ka 2019. gads uzņēmumam bija finansiāli ļoti veiksmīgs un izaugsme turpinās arī 2020. gadā, kad 9 mēnešos jau sasniegti visi 2019. gada finanšu rādītāji, SIA "Karavela" vadība ir pieņēmusi lēmumu par 16 miljonu eiro lielām investīcijām uzņēmuma konkurētspējas stiprināšanai un nākotnes projektu attīstības sekmēšanai laika periodā līdz 2023. gadam, informē uzņēmums.

SIA "Karavela" 2020. gada 9 mēnešu apgrozījums ir 49,5 miljoni eiro, kas ir par 25% vairāk nekā 2019. gada attiecīgajā laikā periodā.

"Lai arī nākošajā gadā būs daudz dažādu izaicinājumu, tomēr pēdējo divu gadu uzņēmuma labie finanšu rādītāji rada pārliecību, ka ir laiks sākt ieguldīt gan uzņēmuma infrastruktūras atjaunošanā, gan arī realizēt jaunos projektus, pie kuriem esam strādājuši pēdējos divus gadus. Nākošajā periodā būs ļoti intensīvi jāstrādā, lai spētu īstenot uzstādītos investīciju mērķus savlaicīgi un sasniegtu apgrozījuma pieaugumu līdz 100 miljoniem eiro gadā nākošo 5 gadu laikā. Esam pārliecināti par saviem jaunajiem projektiem, un tagad tikai uz priekšu!", norāda uzņēmuma vadītājs Andris Bite.

"Oktobrī mēs noorganizējām savu pirmo starptautisko attālināto izstādi "SEE ALL in RIGA", kā arī vebināru saviem klientiem, kas bija nozīmīgs notikums, jo šīs izstādes laikā guvām pārliecību, ka jaunie projekti, pie kuriem esam strādājuši pēdējos gadus, ir aktuāli un ļoti interesanti mūsu klientiem visā pasaulē. Šiem jaunajiem projektiem tuvākajā nākotnē vajadzētu būtiski kāpināt uzņēmuma apgrozījumu un peļņu," jauno investīciju plānu vērtē marketinga direktors Jānis Endele.

2019. gadā uzņēmums saražoja vairāk nekā 71,6 miljonu zivju konservu kārbu, sasniedzot 51,69 milj. eiro lielu apgrozījumu un 5,08 milj. eiro lielu peļņu. 

2019. gadā eksports veidoja 91% no uzņēmuma pārdošanas apjoma. Nozīmīgākie eksporta partneri ir Zviedrijā, Dānijā, Lielbritānijā, Vācijā; eksports uz šīm valstīm kopā sastāda 51% no visa realizācijas apjoma. SIA "Karavela" īpašnieki ir valdes loceklis Andris Bite, mārketinga direktors Jānis Endele un Jānis Bite.