Brokastu pārslu ražotājs SIA "Milzu!" reģistrējis komercķīlu ar 210 000 eiro nodrošinātā prasījuma maksimālo summu, liecina "Firmas.lv" publiskotā informācija. 

Komercķīlas ņēmējs ir "Swedbank". 

""Milzu!" par labu komercķīlas ņēmējam ieķīlājis krājumus, prasījuma tiesības, pajas, akcijas un obligācijas, kā arī ķermeniskos pamatlīdzekļus un nemateriālos ieguldījumus kā lietu kopību uz ieķīlāšanas brīdi, kā arī lietu kopības nākamās sastāvdaļas.Komercķīla reģistrēta ceturtdien, 8.aprīlī. 

Patlaban uzņēmumam ir reģistrēta viena aktīva komercķīla. 

2019.gadā "Milzu!" strādāja ar 906 881 eiro apgrozījumu, kas ir par 40,1% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa saruka 3,5 reizes un bija 597 eiro. Uzņēmuma 2020.gada finanšu rezultāti pagaidām nav publiskoti.

"Milzu!" ražo pilngraudu brokastu pārslas, kā arī gatavās maltītes. Kompānija reģistrēta 2005.gadā, un tās pamatkapitāls ir 106 576 eiro. 

Uzņēmuma lielākie īpašnieki ir Enno Ence (51%) un Maltas kompānija "B5 Holding Limited" (29%), kuras īpašnieki ir Gints Dandzbergs un Kārlis Dandzbergs. Tāpat "Milzu!" kapitālā pa 5% pieder Elvai Karičkinai, Edgaram Brīvkalnam un SIA "DAG Investments", kura pieder  Agrim Dambeniekam, bet pa 2,5% kapitāldaļu pieder Robertam Galanderam un Rihardam Galanderam.