Energoresursu tirgotājs un ērtas iepirkšanās veikalu tīkls AS VIRŠI-A 2024.gada pavasarī plāno uzsākt darbību Lietuvā. 

Pirmā "Virši" degvielas uzpildes stacija Lietuvā atradīsies valsts dienvidos uz A5 šosejas netālu no Marijampoles pilsētas.

"Esam gandarīti turpināt uzņēmuma straujās izaugsmes stāstu arī ārpus Latvijas robežām. Lietuvas tirgus mums ir būtisks, jo redzam, ka tas ir nozīmīgs gan mūsu biznesa, gan privātā segmenta klientiem. Šis ir mūsu pirmais solis ārpus Latvijas tirgus un esam pārliecināti, ka ar mūsu pieredzi un kvalitāti spēsim iegūt klientu uzticību arī Lietuvā. Prognozējam, ka mūsu klātbūtne Lietuvā pozitīvi ietekmēs uzņēmuma ilgtermiņa biznesa modeļa attīstību gan veicinot zīmola atpazīstamību Baltijas līmenī, gan paplašinot produktu pieejamību Viršu esošajiem un topošajiem klientiem Lietuvā," norāda Jānis Vība, "Virši" valdes priekšsēdētājs.

Jaunā "Viršu" stacijas 314m2 ēka ar veikala un kafejnīcas zonu pašlaik ir būvniecības stadijā un tiek celta atbilstoši jau esošajam "Virši" uzpildes staciju konceptam, ievērojot energoefektivitātes principus un klientu ērtībām pielāgoto un modernizēto veikala zāles iekārtojuma pamatprincipus. Uzpildes stacija nodrošinās "Virši" veikala darbību visu diennakti un klientiem piedāvās degvielas produktu klāstu, elektrouzlādi, kā arī "Virši" ierasto dzērienu, uzkodu un auto preču sortimentu.