Paplašinot savu darbību, transporta un loģistikas uzņēmums “Vervo” atvēris jaunu filiāli Liepājā. 

Šī ir jau ceturtā uzņēmuma filiāle Latvijā, kas nodrošinās vēl plašāku pakalpojumu pieejamību un veicinās uzņēmuma izaugsmi, informē “Vervo” pārstāvji. 

“Liepāja ir stratēģiski nozīmīga vieta, tā ir Kurzemes lielākā pilsēta ar spēcīgu industriālo bāzi un trešo lielāko ostu Latvijā, kas nodrošina būtisku lomu gan Latvijas ekonomiskajā attīstībā, gan kravu pārvadājumos. Izdevīgais ģeogrāfiskais novietojums un attīstītā infrastruktūra padara Liepāju par nozīmīgu transporta un loģistikas mezglu Baltijas reģionā. Atradīsimies tuvāk saviem klientiem šajā reģionā un spēsim vēl operatīvāk veikt kravu piegādes ar sauszemes autotransportu, jūras transportu, avio transportu,” stāsta uzņēmuma valdes loceklis Māris Dreimanis.

Liepājas Speciālajā ekonomiskajā zonā (LSEZ) darbojas vairāk nekā 50 uzņēmumi, kas nodarbina vairāk nekā 10 000 cilvēku. 2023. gadā Liepājas ostā tika apkalpots 8,5 miljoni tonnu kravu, kas apliecina tās būtisko lomu Latvijas un reģionālajā ekonomikā. 

Liepājas filiāle atrodas Zvejnieku alejā, Liepājā. Uzņēmumam vēl ir filiāles Jelgavā un Rēzeknē, galvenais birojs atrodas Rīgā.