BTA turpmāk vadīs Hartmanis

Apdrošināšana
2023. gada 14. decembris 14:09

Apdrošināšanas akciju sabiedrības "BTA Baltic Insurance Company" (BTA) padome veikusi izmaiņas valdes sastāvā.

Par valdes priekšsēdētāju iecelts bijušais valdes priekšsēdētāja vietnieks Oskars Hartmanis. BTA valdei pievienojies jauns valdes loceklis Gediminas Radavičius, kā arī darbu turpina esošie valdes locekļi - Evija Matveja un Tadeuš Podvorski. Izmaiņu spēkā stāšanās ir plānota 2024. gada 1. janvārī, bet ne ātrāk kā tiks saņemta Latvijas Bankas atļauja šīm izmaiņām.

Jaunajam BTA valdes priekšsēdētājam Oskaram Hartmanim ir 25 gadu pieredze apdrošināšanas jomā. Oskars BTA pievienojās 2012. gadā un kopš tā laika ir attīstījis dažādus projektus un virzienus, kas palīdzējuši BTA kļūt par vienu no vadošajām apdrošināšanas kompānijām Baltijā.

Volfgangs Štokmaiers atkāpjas no BTA valdes priekšsēdētāja amata. Nākotnē viņš turpinās sekot līdzi uzņēmuma attīstībai kā Padomes loceklis (tam vēl nepieciešams Latvijas Bankas apstiprinājums). Volfgangs Štokmaiers norāda: "Esmu gandarīts, redzot, kā BTA ir augusi un kā mēs esam izveidojuši uzņēmuma kultūru, kurā var attīstīties iedvesmojošas idejas. Šīs idejas rezultējas jaunos un inovatīvos risinājumos, kā apmierināt klientu un sadarbības partneru prasības pēc ātriem un ērtiem apdrošināšanas pakalpojumiem. Vēlos pateikt paldies mūsu klientiem par uzticību mums, mūsu partneriem par atbalstu mūsu idejām un mūsu darbiniekiem par patiesām rūpēm par klientiem! Esmu sajūsmā par nākamo nodaļu BTA attīstības stāstā un esmu pārliecināts, ka BTA turpinās augt un ieviest vēl inovatīvākus risinājumus mūsu klientu vajadzībām.”

"Man ir patiess gods pieņemt uzņēmuma akcionāru vērtējumu par manu līdzšinējo darbu un kļūt par BTA valdes priekšsēdētāju. Es priecājos, ka sadarbībā ar VIG mēs esam nostiprinājušies kā spēcīgs tirgus dalībnieks, kuram var uzticēties un kurš sniedz klientiem augstas kvalitātes apdrošināšanas pakalpojumus. BTA turpina nepārtraukti attīstīties, radīt jaunus risinājumus un inovācijas. Tāpat viens no maniem galvenajiem mērķiem būs turpināt uzņēmuma attīstības ceļu un nodrošināt mūsu klientiem piemērotākos, ērtākos un ātrākos apdrošināšanas risinājumus. BTA pamatvērtības ir pieejamība, cilvēcība un uzticamība. Tas nozīmē, ka mēs turpināsim būt pieejami mūsu klientiem visos kanālos visā Baltijā 24 stundas diennaktī, turpināsim būt cilvēcīgi un vairosim uzticību VIG grupā. Tāpat vēlos pateikt paldies Volfgangam! Ļoti novērtēju Volfganga ieguldījumu un pūles BTA attīstībā!" saka Oskars Hartmanis, jaunais BTA valdes priekšsēdētājs.

Lai gan izmaiņas valdes sastāvā ir būtiskas, visi galvenie BTA procesi un aktivitātes paliek nemainīgas – BTA turpina savu darbu saskaņā ar uzņēmuma stratēģiju, turpina galveno uzsvaru likt uz klientu centriskumu un rūpēm, kā arī turpina piedāvāt klientiem plašu apdrošināšanas pakalpojumu klāstu, koncentrējoties uz digitālajiem risinājumiem un procesu optimizāciju. BTA joprojām uzdrošinās būt viens no vadošajiem uzņēmumiem apdrošināšanas tirgū Baltijā. Dibināta kā maza un neatkarīga apdrošināšanas kompānija jau 1993. gadā, BTA ir augusi un kļuvusi par starptautisku tirgus spēlētāju ar vairāk nekā 1000 apdrošināšanas speciālistiem, vairāk nekā 600 000 klientiem un labu, stabilu tirgus pozīciju Lietuvā, Latvijā un Igaunijā. Pieredzējušas komandas vadīta, BTA demonstrē stabilu sniegumu, koncentrējoties uz digitalizāciju un inovatīvām pieejām visās biznesa jomās.