No 4. novembra apdrošināšanas tehnoloģiju uzņēmuma Balcia valdei pievienojas speciālisti no tehnoloģiju un jaunuzņēmumu vides – Laura Krastiņa un Ilgvars Girgensons. 

Izmaiņas reģistrētas Uzņēmumu reģistrā un saņemts saskaņojums no Finanšu un kapitāla tirgus komisijas. 

“Esmu gandarīts komandā uzņemt ekspertus no strauji augošām nozarēm, kas pēdējos gados piedzīvojušas ievērojamu transformāciju un izaugsmi. Šīs jaunās kompetences Balcia komandai ļaus attīstīt un ieviest jaunākos tehnoloģiskos risinājumus, inovācijas procesos un pieejā darbā ar klientiem, kā arī stiprinās uzņēmuma iekšējo kultūru, priekšplānā vēl vairāk izvirzot mūsu darbiniekus,” norāda Balcia valdes priekšsēdētājs Jānis Lucaus.  

I.Girgensons līdz šim ieņēma Balcia Tehnoloģiju direktora amatu, un ir sevi pierādījis, demonstrējot spēcīgu nākotnes attīstības vīziju, kā arī to ieviešot. Iepriekš I. Girgensons strādājis tehnoloģiju uzņēmumā Tet. Savukārt L.Krastiņa iepriekš vairākus gadus bija atbildīga par personāla vadību un mārketinga komunikāciju finanšu tehnoloģiju jaunuzņēmumā TWINO. Darbojoties Grupas vadības komandā, šīs funkcijas pārraudzīja arī TWINO meitas uzņēmumos ārpus Latvijas. Pirms TWINO L.Krastiņa ir darbojusies Carlsberg Grupas meitas uzņēmumos Latvijā un Igaunijā.

“Ļoti novērtēju Balica vadības uzticēšanos. Paldies manai komandai, ar ko kopā īsā laikā esam jaunā līmenī pacēluši Balcia tehnoloģiju funkciju, gan strādājot pie lietotājiem draudzīga e-komercijas kanāla izveides, gan ieviešot inovācijas tehnoloģiskajos procesos, lai būtu soli priekšā tradicionālās apdrošināšanas nozares spēlētājiem, ” norāda Balcia jaunais valdes loceklis I.Girgensons. 

“Jauno amatu uztveru ar lielu atbildību un esmu pagodināta, ka varēšu turpināt attīstīt Balcia apdrošināšanas biznesu. Īpaši koncentrēšos uz Balcia darba devēja tēla stiprināšanu, iekšējās kultūras attīstību, kā arī jaunu rīku un pārdošanas kanālu ieviešanu, ar mērķi uzlabot resursu efektīvu izlietošanu, vienlaikus stiprinot Balcia zīmola atpazīstamību un pārdošanas rezultātus,“ atzīmē L.Krastiņa.

Balcia valdē darbu turpina valdes locekle Eleonora Zelmene. Darbu amatā pametis līdzšinējais valdes loceklis Kaspars Ummers.

"Balcia Insurance SE" ir Latvijā dibināta risku apdrošināšanas kompānija ar centrālo biroju Rīgā un filiālēm Lietuvā, Polijā un Vācijā.  2020.gadā uzņēmums piedzīvoja ievērojamas pārmaiņas, ieviešot jaunu biznesa stratēģiju un zīmola identitāti, sevi pozicionējot kā apdrošinātāju, kas vērsts uz jauniem, moderniem risinājumiem, tostarp kļūstot par pirmo tiešsaistes apdrošinātāju, kas piedāvā abonēt, mainīt vai pat atcelt apdrošināšanu.