Darbinieku prasmju pilnveidošanas tehnoloģiju platforma UpMatched paziņojusi par veiksmīgu pre-seed (pirmsēklas) investīciju piesaistes raunda noslēgumu, kas jaunuzņēmumam ļaus turpināt strauju izaugsmi Baltijas valstīs.

Par jaunuzņēmuma investoru kļuvis finanšu tehnoloģiju uzņēmuma Twino dibinātājs Armands Broks, iegūstot daļu no kapitālsabiedrības akcijām. 

A.Broks pievienojas UpMatched ekspertu komandai – personāla vadības konsultāciju uzņēmuma ERDA dibinātājai Zanei Čulkstēnai, vadošajai personālvadības ekspertei Baltijas valstīs, ERDA līdzīpašniecei Pārslai Baško, informācijas tehnoloģiju ekspertam Naurim Blokam, kā arī uzņēmuma UpMatched vadītājam Ričardam Križanovskim. 

"Papildus investīcijas ļaus paātrināt UpMatched izaugsmi, vēl vairāk pilnveidojot produkta funkcionalitāti un turpinot piesaistīt jaunus sadarbības partnerus Baltijas reģionā", norāda uzņēmuma vadītājs Ričards Križanovskis, piebilstot, ka komanda īpaši novērtē jaunā akcionāra ilgstošo uzņēmējdarbības pieredzi, kā arī plašo biznesa kontaktu loku, kas būs īpaši noderīgi UpMatched produkta attīstībai.

https://www.db.lv/zinas/mana-pieredze-ne-gluzi-linkedin-lidzinieks-461505

R.Križanovskis skaidro, ka, atbilstoši Pasaules Ekonomikas foruma pētījumam, tuvāko piecu gadu laikā līdz pat 50% darbinieku būs nepieciešama pārkvalifikācija. "Arī mēs, ikdienā strādājot ar lielākajiem darba devējiem Baltijā, atklājām, ka lielākā daļa no tiem šobrīd saskaras ar grūtībām, kā nodefinēt un uzturēt kritiskās prasmes dažādiem amatiem. Tāpat darba devējiem šobrīd ļoti aktuāls ir jautājums, kā ieviest mācīšanās kultūru uzņēmumā un mudināt darbiniekus pilnveidot savas prasmes," viņš norādīja, atklājot, kā radās biznesa ideja par UpMatched tehnoloģiskā risinājuma izstrādi.

https://www.db.lv/zinas/twino-grupai-rekordpelna-504051

“Šobrīd ļoti aktīvi esmu iesaistījies dažādu jomu progresīvu uzņēmumu izpētē, kuru produkts vai pakalpojums ļautu risināt nākotnes izaicinājumus. Esmu ieinteresēts, gan ieguldīt finanšu līdzekļus šādos jaunuzņēmumos, gan gatavs vienkārši dalīties savā 20 gadu laikā uzkrātajā pieredzē, veidojot starptautiska mēroga uzņēmumus. Man ir divi galvenie kritēriji, kas kalpo lēmuma pieņemšanā par investīciju ieguldīšanu jaunuzņēmumā – tam ir jābūt spēcīgai ekspertu komandai un tā sniegtajam pakalpojumam vai produktam jābūt uz nākotni vērstam. Par labu investīcijām UpMatched lēmu, jo uzskatu, ka tā izstrādātais tehnoloģiskais risinājums saistībā ar darbinieku prasmju pilnveidošanu un potenciālo pārkvalifikāciju jau tuvākajos gados kļūs par absolūtu nepieciešamību visiem uzņēmumiem, kas domā par talantu attīstību un piesaisti ilgtermiņā”, norāda A.Broks.

UpMatched digitālā platforma palīdz darba devējiem pilnveidot darbinieku prasmes vai pārkvalificēt tos darbam jaunos amatos. Risinājums palīdz organizācijām fokusēti strādāt pie kritisko prasmju attīstības, izveidojot personalizētus mācīšanās plānus darbiniekiem. Turpmāk, attīstot mākslīga intelekta un dabiskā testa atpazīšanas algoritmu, ir iecerēts automatizēti definēt būtiskas prasmes dažādiem amatiem un veidot attiecīgus mācīšanās plānus.