Finansējuma piesaistes kampaņas ietvaros, TWINO pirmo reizi uzņēmuma pastāvēšanas laikā piedāvās iespēju kļūt par ierobežota apjoma uzņēmuma akciju daļu turētājiem.

Kampaņa plašākai sabiedrībai būs pieejama mēneša beigās, bet ieguldītāji, kas būs izmantojuši iepriekšējās reģistrācijas iespēju, varēs veikt ieguldījumus pirmie prioritārās kārtas ietvaros. 

Piesaistītais finansējums tiks izmantots biznesa attīstībai un jaunu produktu izstrādei. 

“Pagājušajā gadā saņemtā ieguldījumu brokeru sabiedrības licence ļauj mums kļūt par pilntiesīgu brokeru sabiedrību. TWINO izaugsme ietver darbības un pakalpojumu paplašināšanu, piedāvājot ieguldīt visa veidu aktīvos vienuviet, t.sk. akcijās, obligācijās, CFD (cenas starpības līgumi), ETF (biržā tirgotie fondi), kriptovalūtā u.c. Katrs no tiem tiks piedāvāts ar unikālu Impact score funkciju, kas ļaus izvērtēt, atlasīt un plānot ieguldījumus, balstoties uz privāto pārliecību, stratēģiju un vērtībām,” skaidro TWINO Investments izpilddirektore Anastasija Oļeiņika.

Kopš  uzņēmuma dibināšanas 2015. gadā, TWINO ir kļuvusi par vienu no vadošajām savstarpējo aizdevumu platformām kontinentālajā Eiropā un tās finansēto aizdevumu apjoms pārsniedz vienu miljardu eiro. TWINO šobrīd apkalpo 58 000 klientus no vairāk kā 30 valstīm.

“Lai gan privāto ieguldītāju skaits kopš 2020. gada ir dubultojies, to līdzdalība joprojām veido tikai 5 līdz 7% no Eiropas kopējā aktīvu tirdzniecības (trading) apjoma, salīdzinot ar ASV, kur šis rādītājs ir 25%1, kas nozīmē lielu tirgus iespēju”, savā redzējumā dalās TWINO ieguldījumu platformas dibinātājs Armands Broks.

Gaidāmās aplikācijas mērķauditorija galvenokārt ir tūkstošgades paaudze jeb mileniāļi. Ieguldījumu sabiedrībām ir jāspēj piedāvāt risinājumi, kas atbilst jaunāko paaudžu pieprasījumam. Mileniāļiem ir būtiskas jaunākās tehnoloģijas, ērtība un diversifikācija, tāpēc viņi dod priekšroku brokeru sabiedrībām nevis tradicionālo pakalpojumu sniedzējiem.

“Jaunākajām paaudzēm ir svarīgi, ka viņu izvēle ir saskaņā ar viņu vērtībām, tostarp pieņemot finansiālus un ieguldījumu lēmumus. Tas ir viens no iemesliem, kas izskaidro pieaugošo interesi par sociāli atbildīgiem ieguldījumiem. Lai gan šobrīd ir vairāki jaunuzņēmumi, kas piedāvā uz ietekmes rādītājiem balstītu pasīvo līdzekļu pārvaldību, mēs plānojam būt vieni no pirmajiem, kas piedāvās šāda veida aktīvos ieguldījumus,” teic A.Broks.

TWINO Investments ir licencēta ieguldījumu platforma, kas ir pārņēmusi TWINO savstarpējo aizdevumu (peer-to-peer) platformas darbību. TWINO ir viena no kontinentālās Eiropas vadošajām savstarpējo aizdevumu platformām, kas apkalpo 58 000 klientus no vairāk kā 30 Eiropas valstīm. TWINO ieguldījumu platforma tika izveidota 2015. gadā. Kopš uzņēmuma izveides, ieguldītāji ir finansējuši aizdevumus vairāk nekā 1 miljarda eiro apmērā. TWINO vienīgais akcionārs ir finanšu tehnoloģiju uzņēmējs Armands Broks.