Turpinot pielāgoties jaunajam darbības modelim, lai nodrošinātu mērķtiecīgu virzību un stratēģisko prioritāšu sasniegšanu, Finanšu tehnoloģiju uzņēmums Twino ir veicis vairākas izmaiņas vadības struktūrā. 

Veiktās izmaiņas ietver Risku direktores un valdes locekles Karīnas Caunītes-Orupes iecelšanu Twino izpilddirektores  un valdes priekšsēdētājas amatos un Atbilstības un risku vadības vadītāja Māra Čevera iecelšanu Risku direktora un valdes locekļa amatos. 

Augšminētās izmaiņas vadības struktūrā ir apstiprinājusi Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) un tās stājas spēkā nekavējoties.

Karīna Caunīte-Orupe pārņems Anastasijas Oļeiņikas pienākumus, savukārt Anastasija turpmāk ieņems Twino padomes locekles amatu, stājoties Naura Bloka vietā, kurš ir nolēmis uzņemties jaunus izaicinājumus ārpus Twino

Šīs izmaiņas stāsies spēkā pēc FKTK apstiprinājuma. “Ieviestās pārmaiņas valdes struktūras un organizācijas vadības līmenī  ir pārdomātas un nodrošinās labu pārvaldību un vadības pēctecību,” izmaiņas vadības struktūrā komentē A.Oļeiņika. 

Karīna Caunīte-Orupe strādā Twino kopš uzņēmuma dibināšanas, un viņai piemīt unikāla biznesa un tirgus attīstības izpratne. Karīnai ir plaša pieredze uzņēmumu vadībā, stratēģiskajā plānošanā, augstākā līmeņa vadībā , procesu un projektu, kā arī risku vadībā. 

 “Strādājot kopā ar Karīnu pēdējos astoņus gadus, es esmu vairāk nekā pārliecināts, ka viņas plašās zināšanas par Twino darbību, vērtībām un sistēmu padara viņu par ideāli piemērotu kandidātu šai pozīcijai,” komentē Twino vienīgais akcionārs un padomes priekšsēdētājs Armands Broks.

“Šīs izmaiņas atspoguļo uzņēmuma vadības un padomes vīziju - izveidot labi strukturētu organizāciju ilgtermiņa izaugsmes nodrošināšanai. Mēs augstu novērtējam Naura ieguldījumu Twino attīstībā un esam priecīgi uzņemt Anastasiju uzņēmuma padomē, pārliecībā, ka viņas padziļinātās zināšanas un pieredze stratēģiskajā plānošanā finanšu tehnoloģiju jomā palīdzēs mums definēt jaunus izaugsmes mērķus,” norāda A.Broks.

Mārim Čeveram ir vairāk nekā 15 gadu pieredze riska vadībā apdrošināšanas un banku sektoros, tostarp ieņemot vadošus amatus risku vadībā AS Citadele banka, AAS Balta, Balcia Insurance SE, kā arī Atbilstības un riska vadības nodaļas vadītāja amatu Twino. Savā jaunajā amatā Māris būs atbildīgs par sabiedrības riska kontroles un atbilstības funkciju izpildi, iekšējās kontroles sistēmas uzraudzību un visu organizācijas struktūrvienību darbības koordinēšanu risku vadības un atbilstības nodrošināšanas kontekstā. 

Viņa galvenie pienākumi būs saistīti ar riska stratēģijas izstrādi, tostarp organizācijas vispārējā riska profila izveidi, ar organizācijas risku identificēšanu un izvērtēšanu un atbilstību riska stratēģijai. Māris ir ieguvis profesionālo bakalaura grādu Eiropas biznesa studijās, kvalifikāciju Uzņēmumu un institūciju vadībā RISEBA augstskolā, un šobrīd turpina studijas Rīgas Biznesa skolā, maģistra studiju programmā “Biznesa vadība.”