Šogad Pasaules rallijkrosa čempionātā divkārtējā Pasaules RX čempiona Petera Solberga komandai pievienojies viens no DBS Autoskolas dibinātājiem un drošas braukšanas aizsācējiem Latvijā Artūrs Priednieks.
No šā gada A. Priednieks koordinēs komandas PSRX Volkswagen World RX Team Sweden darbu starp Vācijas un Zviedrijas nodaļām, kā arī būs atbildīgs par komandas darbu Zviedrijas bāzē.
2005. gadā A. Priednieks izgāja Swedish Active Driving kursus Zviedrijā, pirms tam ieguvis Defensive Driving Certificate un Jim Russell Racing Drivers School Certificate (England), kā arī apguvis Certificate Defensive Driving Instructors Course Anglijā, līdz ar ko tika uzsākta DBS Autoskolas darbība, kurā A. Priednieks stājies amatā kā apmācību direktors/akcionārs. Skola tika izveidota ar mērķi mazināt ceļu satiksmes negadījumu skaitu uz Latvijas ceļiem, kā arī uzlabot autovadītāju braukšanas prasmes.
DBS Autoskolas direktors Jānis Vanks pauž, ka šis uzskatāms kā «fantastisks pavērsiens Artūra karjerā. Protams, ļoti liela atbildība».
Populārākie
- Akciju cenas pasaules biržās svārstās, naftas cenas samazinās
- Baltijas uzņēmēji pilnvērtīgi neizmanto pieejamo finansējumu
- Cenšas izlīdzināt konkurenci ar Baltijas māsām
- Labieša alus ražotāja apgrozījums pērn palielinājies par 9,8%
- Ar lielu daļu eID karšu no decembra pirmās puses potenciāli vairs nevarēs veikt e-parakstus
