Noslēdzoties līdzšinējai reklāmas sadarbībai ar AS "Latvenergo", "Elektrum olimpiskais centrs" mainījis nosaukumu un tas atkal būs "Olimpiskais sporta centrs".

Sporta centrs atgriezies pie vēsturiskā nosaukuma, ar kuru uzņēmums savu darbību sāka pirms 15 gadiem - 2005.gadā. 

2020.gada decembrī noslēdzās līdzšinējā reklāmas sadarbība ar AS "Latvenergo". Līgums tika parakstīts 2015.gadā un paredzēja, ka tolaik vēl jaunais AS "Latvenergo" elektroenerģijas tirdzniecības zīmols "Elektrum" tiek integrēts "Olimpiskais sporta centrs" nosaukumā.

Vienlaikus ar nosaukuma maiņu noris sarunas par jauna partnera piesaisti.

"Partnerībā ar "Olimpisko sporta centru" uzņēmumi var sasniegt dažādus mērķus - stiprināt zīmola atpazīstamību, uzrunāt sabiedrību par zīmolam svarīgām vērtībām, realizēt sociālus projektus. Nenoliedzami sadarbība reklāmas jomā sporta objekta uzturēšanai un apsaimniekošanai ir nozīmīga. Partnerība mums dod iespēju īstenot investīciju projektus, vai, kā pērn, ir būtisks atspaids laikā, kad jautājums ir par izdzīvošanu," stāsta SIA "Olimpiskais sporta centrs" valdes locekle Zane Gemze.

Neskatoties uz ierobežojumiem un to, ka trīs mēnešus sporta objekts Rīgā bija pilnībā slēgts, 2020.gadā "Olimpisko sporta centru" apmeklēja vairāk nekā 900 tūkstoši sportistu, sporta atbalstītāju un veselīga dzīvesveida piekritēju. 

"Olimpiskā sporta centra" apsaimniekotājs ir SIA "Olimpiskais centrs", kā dibinātājs un 100% kapitāldaļu turētājs ir biedrība "Latvijas Olimpiskā komiteja".

"Olimpiskais sporta centrs" kā treniņu bāze daudzām profesionālām un amatieru sporta komandām, klubiem un sportistiem atklāts 2005.gada 3.jūnijā. Tā kopējā platība ir 24 760,70 m2. Kompleksā ir sešas sporta zāles, trenažieru Spēka zāle un divas Vingruma zāles dažādām fitnesa un ārstnieciskās vingrošanas nodarbībām, kā arī peldbaseinu komplekss. Līdztekus Lielajam 50 m peldbaseinam pieejami divi mazie, kas paredzēti bērnu sākot jau no 6 mēnešu vecuma peldētprasmju attīstībai un dažāda veida ūdens nodarbībām.