Nekustamo īpašumu attīstītāja “Merks mājas” valdes locekļa un izpilddirektora amatā iecelts Roberts Rēboks, informē uzņēmums.

Mikus Freimanis, kurš līdz šim pildīja valdes locekļa pienākumus, atstās uzņēmumu jūlija beigās, lai uzņemtos jaunus profesionālos izaicinājumus. 

"Kopīgi ar komandu esam attīstījuši dzīvojamos namus un projektus ar mērķi uzlabot cilvēku dzīves kvalitāti. Man ir liels prieks būt daļai no uzņēmuma, kurš ar savu profesionalitāti un inovācijām guvis atzinību gan no nozares ekspertiem, gan iedzīvotājiem, kuri izvēlas “Merks mājas” projektus par savu dzīvesvietu. Pie sasniegtā neapstāsimies – mēs turpināsim attīstīties un nodrošināt iedzīvotājiem piemērotu un augstvērtīgu dzīvesvietu, kas saskan ar viņu dzīves ritmu un vērtībām, vienlaikus stiprinot mūsu pozīciju nekustamo īpašumu tirgū,” saka Roberts Rēboks, “Merks mājas” valdes loceklis. 

Roberts Rēboks ir ieguvis profesionālo bakalaura un maģistra grādu būvniecībā Rīgas Tehniskajā universitātē. Viņam ir vairāku gadu pieredze strādājot būvniecības nozarē, tostarp “Merko Ehitus” grupas uzņēmumos Latvijā – kopš 2010. gada strādāja kā būvdarbu vadītājs, no 2015. gada kā projektu vadītājs, savukārt no 2023. gada kā valdes loceklis.

“Mēs esam ļoti pateicīgi mūsu uzticīgajiem darbiniekiem, tai skaitā Robertam Rēbokam, kuri ar savu izcilo sniegumu ir veicinājuši “Merko Ehitus” grupas uzņēmumu izaugsmi Latvijā. Viņa 14 gadu pieredze būvniecības nozarē “Merko Ehitus” grupā, būs būtisks ieguvums dzīvojamo namu attīstības jomai Latvijā un “Merks mājas” stratēģiskās izaugsmes veicināšanai,” norāda Egija Smila, “Merko Ehitus” grupas uzņēmumu Latvijā vadītāja.

Mikus Freimaņa pilnvaru termiņš “Merks mājas” valdes locekļa amatā beigsies 2024. gada 22. jūlijā. Freimanis “Merko Ehitus” grupā strādājis dažādos amatos kopš 2019. gada, un grupa ir pateicīga par viņa ieguldījumu SIA “Merks mājas” uzņēmuma attīstībā. Freimaņa vadībā uzņēmums ir sasniedzis ievērojamus panākumus, kas veicinājuši “Merks mājas” reputāciju kā vienam no vadošajiem nekustamo īpašumu attīstītājiem Latvijā.