Latvijas lidsabiedrība airBaltic paziņojusi, ka sadarbībā ar uzņēmumu Ufogolf disku golfa parkam Mežaparkā (Rīgā, Latvijā) turpmāk būs airBaltic nosaukums.

Disku golfs, pazīstams arī kā frisbija golfs, kļuvis par vienu no visstraujāk augošajiem sporta veidiem pasaulē, jo sevišķi tādās valstīs kā Igaunija, Somija un Zviedrija. Tā ir aktivitāte brīvā dabā visai ģimenei, ko iespējams baudīt visu gadu.

Lai popularizētu šo brīvdabas aktivitāti Latvijā un piesaistītu ziemeļvalstu ceļotājus Rīgai, airBaltic nolēmusi sadarboties ar lielāko disku golfa parku Rīgā. 

Ņemot vērā airBaltic apņemšanos rūpēties par saviem lojālajiem klientiem un mērķi piesaistīt jaunus biedrus tās lojalitātes programmai, airBaltic Club biedriem šajā parkā būs īpašas priekšrocības. Proti, airBaltic Club biedriem ir tiesības uz vienu bezmaksas spēli mēnesī. Turklāt VIP un Executive biedriem, kā arī Planies NFT īpašniekiem piedāvājumā iekļauta neierobežota bezmaksas piekļuve parkam.

airBaltic lojalitātes un partnerību nodaļas vadītājs Māris Rudens norāda: “airBaltic Disku golfa parks atspoguļo mūsu apņemšanos piedāvāt daudzveidīgu un saistošu pieredzi mūsu lojalitātes programmas biedriem. airBaltic iestājas par kvalitatīvu un jēgpilnu brīvā laika pavadīšanu, kas vieno, tāpēc esam gandarīti par iespēju nodrošināt vietu, kur sporta entuziasti un ģimenes var pulcēties un izbaudīt disku golfu.”

airBaltic Disku golfa parks piedāvā bagātīgu spēles pieredzi ar diviem īpaši izstrādātiem laukumiem. Galvenais laukums ar 19 groziem (paredzamais spēles laiks 2-3 stundas) ir pielāgots pieredzējušiem spēlētājiem, savukārt iesācēju laukums ar 10 groziem (paredzamais spēles laiks 1-1,5 stundas) ir ideāli piemērots tiem, kas tikai tagad sākuši baudīt šo sporta veidu. Parkam, kas pazīstams kā Ufogolf laukums, jau ir sava vēsture, jo tas tika izveidots 2013. gadā, un tajā ir notikuši daudzi vietējie un starptautiskie turnīri. Uzņēmums Ufogolf turpinās pārvaldīt šo parku, kas tagad nesīs airBaltic vārdu.

airBaltic zīmols būs redzams visa parka teritorijā.