Latvijas uzņēmums, dīzeļdzinēju izplūdes sistēmas attīrīšanas šķidruma AdBlue® ražotājs SIA CrossChem parakstījis ilgtermiņa sadarbības līgumu vairāku simtu tūkstošu eiro vērtībā ar Igaunijas degvielas uzpildes staciju tīkla Olerex holdinguzņēmumu Aqua Marina, tādējādi paplašinot darbību Baltijā. 

Sadarbības ietvaros Olerex tiks nodrošināts ar autotransporta produktiem.

Aqua Marina ir Olerex un Olerex Terminal holdingkompānija ar 200 miljonu eiro aktīviem. Aqua Marina ir dibināta 1990. gadā. Olerex ir degvielas mazumtirgotājs ar gandrīz 100 pilna servisa un ātrās apkalpošanas degvielas uzpildes stacijām visā Igaunijā, un piecām stacijām Lietuvā. Uzņēmumam ir vairāk nekā 25 gadu pieredzi nozarē un tas darbojas ar 1,5 miljardu eiro apgrozījumu. Pēdējos gados Olerex ir arī vairākkārt atzīts par visstraujāk augošo degvielas uzņēmumu Igaunijā.

“Sadarbība ar Igaunijā bāzēto Olerex ļauj nostiprināt CrossChem klātbūtni Baltijā un piesaistīt jaunus tranzīta klientus, spēcinot uzņēmuma pozīcijas un sniedzot klientiem nepieciešamo stabilitāti. AdBlue® būtiski samazina automašīnu izplūdes gāzu kaitīgo izmešu nokļūšanu vidē, un likumsakarīgi, ka pieprasījums pēc tā pieaug arī kaimiņvalstīs,” uzsver Ričards Andersons, CrossChem valdes priekšsēdētājs.

“Mēs saviem klientiem esam uzticams partneris, kura stiprā puse ir profesionāla komanda ar pieredzi. Priecājamies par sadarbību ar CrossChem, kas ļaus uzlabot tradicionālo loģistikas sistēmu – palielināt ekonomisko efektivitāti un samazināt kaitīgo izmešu daudzumu atmosfērā. Mūsu tīkla mērķis ir saviem klientiem nodrošināt kvalitatīvus un uzticamus auto nozares produktus, un šī sadarbība mūsu piedāvātajiem produktiem piešķir pievienoto vērtību,” stāsta Anti Mopels, Aqua Marina valdes loceklis pēc līguma parakstīšanas.

SIA CrossChem ir 100% Latvijas kapitāla uzņēmums, kas kopš 2007. gada nodrošina Latvijas un pasaules lielākos transporta parkus, degvielas uzpildes staciju tīklus ar dīzeļdzinēju izplūdes sistēmas attīrīšanas šķidrumu "AdBlue". CrossChem ir vairāk nekā 15 rūpnīcas visā pasaulē, kā arī uzņēmums nodrošina eksportu uz vairāk nekā 50 pasaules valstīm. 

2020.gadā "CrossChem" apgrozījums bija 15,526 miljoni eiro, kas ir par 26% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa bija 692 813 eiro pretēji zaudējumiem 2019.gadā.