Mūsdienās arvien populārāka paliek ortomolekulārā medicīna, kuras pieeja veselības uzlabošanā un slimību ārstēšanā ir izmantot optimālu uzturvielu daudzumu, kas ir nepieciešams katram indivīdam atsevišķi. Šī medicīnas nozare balstās uz uzskatu, ka pareizi izvēlēts uzturvielu daudzums var atjaunot ķermeņa optimālo funkcionalitāti un līdzsvaru. Orthomol GmbH ražotā produkcija tiek ražota pamatojoties tieši uz šo pieeju.

Kas ir Orthomol?

Orthomol GmbH ir viens no lielākajiem ortomolekulāro uzturvielu kombināciju ražotājiem Eiropā. Kompleksās uzņēmuma produktu līnijas nodrošina nepieciešamos vitamīnus, minerālvielas un antioksidantus, lai veicinātu vispārēju veselību un labklājību. Produktu sortiments tiek izmantots dažādu veselības jomu uzlabošanā, sākot no imunitātes stiprināšanas līdz enerģijas līmeņa palielināšanai.

Latvijā Orthomol oficiālais pārstāvis ir SIA “M. A. Sales & Marketing”. Kopš dibināšanas Latvijā 2005. gadā, uzņēmums ir sekojis savai sākotnējai vīzijai - veidot partnerattiecības ar ražotājiem, kas specializējas augstas kvalitātes produktu izstrādē, tostarp uztura bagātinātāju un medicīnas preču ražošanā. Šī pieeja ir ļāvusi iepazīstināt Latvijas tirgu ar Orthomol produktiem un tie jau ir iecienīti šeit jau vairāk kā 15 gadus. Pašlaik Orthomol produkti ir pieejami vadošajās aptiekās un specializētajos interneta veikalos, kā arī InternetAptieka.lv vietnē. No 2021. gada uzņēmums ir paplašinājis savu darbību, piedāvājot plašu produktu klāstu arī Igaunijā.

Ortomolekulārā medicīna - galvenie principi

Ortomolekulārajā medicīnā galvenais uzsvars tiek likts uz ķermeņa bioķīmisko individualitāti un uzturvielu terapijas pielāgošanu katram indivīdam atsevišķi. Ārstēšana sākas ar detalizētu pacienta veselības stāvokļa izvērtējumu, ieskaitot bioķīmiskos un ģenētiskos faktorus. Tiek izmantotas modernas diagnostikas metodes, lai precīzi noteiktu, kādu uzturvielu deficīts vai pārpalikums ir katram pacientam.

Orthomol produktu loma ortomolekulārajā medicīnā

Orthomol produkti tiek izstrādāti tā, lai nodrošinātu ķermenim nepieciešamos mikroelementus precīzā daudzumā, kas ir nepieciešams konkrētām ķermeņa vajadzībām. Produkta izstrāde balstās uz zinātniskajiem pētījumiem un klīnisko pieredzi, lai nodrošinātu maksimālu efektivitāti.

Orthomol vitamīni ir augstas kvalitātes uzturvielu kompleksi, kas izstrādāti, izmantojot rūpīgi atlasītas izejvielas un pamatojoties uz bioķīmiskām kombinācijām. Tie ir piemēroti dažādu mērķa grupu vajadzībām, sākot ar bērniem līdz pat senioriem, grūtniecēm, sportistiem un citiem, kam ir nepieciešams īpašs uzturvielu atbalsts.

Orthomol produktu klāsts

Orthomol piedāvā plašu produktu klāstu, kas ir pieejams arī InternetAptieka.lv. Starp pieprasītākajiem produktiem ir:

    • Orthomol Immun: Satur uzturvielas, kas atbalsta imūnsistēmu, īpaši noderīgas cilvēkiem ar imunitātes vājumu vai paaugstinātas slodzes laikā. Tā kā sastāvā ir arī C vitamīns, kas palīdz uzturēt normālu imūnsistēmas darbību intensīvas fiziskas slodzes laikā un pēc tās, Orthomol Immun ir ieteicams sportistiem. Lietošana ir vienkārša. Jāizdzer ēšanas laikā vai uzreiz pēc tās vienas paciņas saturs, kas izšķīdināts 150-200 ml negāzētā ūdens;

    • Orthomol Natal pre: Produkts ir paredzēts grūtniecības plānošanai, nodrošinot organismam būtiski nepieciešamās uzturvielas, kā piemēram cinks, kas veicina normālu auglību un reprodukciju. Jālieto 1 kapsula dienā kopā ar pietiekamu šķidruma daudzumu ēšanas laikā vai pēc ēšanas;

    • Orthomol Sport: Satur tādas uzturvielas un vitamīnus, kā piemēram, B grupas vitamīnu kompleksu, vitamīnu C, kalciju, magniju, dzelzi, varu un jodu, kas palīdz veicināt normālu enerģijas ieguves vielmaiņu. Viena flakona saturs kopā ar pievienoto tableti un kapsulu, kas ir vienas dienas deva, jāizdzer ēšanas laikā vai uzreiz pēc tās. Ieteicams lietot ar zināmu laika atstarpi pirms vai pēc sporta aktivitātēm. Orthomol Sport ieteicams lietot regulāri un ilgāku laika periodu;

    • Orthomol Mental: garīgo darbaspēju atbalstam. Satur visas nepieciešamās uzturvielas un tādas taukskābes, kā Esenciālās taukskābes (DHS), kas palīdz uzturēt normālu smadzeņu darbību. Labvēlīgo ietekmi panāk, katru dienu uzņemot 250 mg DHS.
Dienas deva ir paciņa ar 14 g pulvera un 3 kapsulas. Pulveri jāizšķīdina 100-150 ml negāzētā ūdenī vai sulā un jālieto ēšanas laikā vai uzreiz pēc tās kopā ar kapsulām. Ieteicams lietot ilgāku laika periodu;

    • Orthomol Junior c plus: Īpaši bērniem radīts vitamīnu komplekss, kas satur vitamīnu C, kas veicina normālu imūnsistēmas darbību, vitamīnu D, kas veicina kalcija un fosfora normālu uzsūkšanos, selēnu, kas veicina šūnu aizsardzību pret oksidatīvo stresu, kalciju, kas ir nepieciešams, lai uzturētu zobu veselību, un citus būtiskus mikroelementus. Komplekss tiek izlaists divos veidos - košļājamās tabletes automašīnas formā ar mandarīnu/ apelsīnu garšu vai ar meža ogu garšu un granulas tūlītējai lietošanai ar aveņu un laima garšu. Košļājamās tabletes jālieto katru dienu (vienas dienas deva - 3 “tabletes” automašīnas formā) ēšanas laikā vai pēc ēdienreizes. Dienas deva var tikt lietota arī vienā reizē vai sadalīta dienas laikā. Savukārt, granulas jālieto katru dienu, vienas paciņas saturu ieberot mutē ēšanas laikā vai pēc ēdienreizes. Pulveris ātri izšķīst mutē. Piemērots bērniem no 4 gadu vecuma. Pirms jebkura uztura bagātinātāja lietošanas vēlams konsultēties ar ārstu vai farmaceitu!

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

Orthomol produkcija InternetAptieka.lv piedāvājumā

InternetAptieka.lv ir mūsdienīgs un ērts interneta veikals, kas piedāvā plašu Orthomol produktu klāstu par izdevīgām cenām, kas ļauj katram klientam atrast sev nepieciešamo līdzekli atbilstoši individuālajām vajadzībām un veselības stāvoklim. Veikals nodrošina ļoti konkurētspējīgas cenas, kas padara pirkumus vēl izdevīgākus. Turklāt šeit ir arī bezmaksas piegāde visā Latvijā, kas ir īpaši ērti un izdevīgi.

Ja rodas jautājumi vai nepieciešama papildus informācija, InternetAptieka.lv piedāvā farmaceita konsultācijas klātienē Mārupē, kā arī attālināti, izmantojot Whatsapp vai telefonu. Profesionālā palīdzība palīdzēs izvēlēties piemērotāko produktu.

Apmeklējot InternetAptieka.lv, var ne tikai iegādāties kvalitatīvus Orthomol produktus par izdevīgām cenām, bet arī izmantot profesionālas farmaceita konsultācijas, lai izvēlētie uztura bagātinātāji pilnībā atbilstu Tavām vajadzībām.

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!