Sēdošs darbs vai dzīvesveids nozīmē to, ka vidēji dienā sēdus pozīcijā tiek pavadītas astoņas un vairāk stundas. Lai arī varētu šķist, ka, sēžot pie galda, ķermenis netiek noslogots, patiesībā ilgstoša sēdus pozīcija rada palielinātu slodzi ķermenim un var izraisīt ne tikai diskomfortu, pastiprinātu nogurumu vai sāpes muguras un kakla zonā, bet arī veicināt tādu veselības problēmu rašanos kā sirds slimības, diabēts un dziļo vēnu tromboze. Tādēļ ir būtiski maksimāli atvieglot darbu birojā ar piemērotu un ergonomisku biroja mēbeļu izvēli. Mēbeļu salona “Kate” darba galdi un krēsli birojam palīdzēs nodrošināt pareizu sēdus pozīciju un līdz ar to arī komfortablus darba apstākļus.

Kādam ir jābūt labam biroja krēslam?

Darbinieka augumam piemērots biroja krēsls spēj būtiski uzlabot darba produktivitāti, jo spēju koncentrēties un motivāciju darbā neaizēno nogurums un diskomforts. Laba biroja krēsla raksturlielumi ir:

    • Ērtai sēdus pozīcijai pietiekošs krēsla sēdes platums un dziļums;
    • Individuāli regulējams augstums;
    • Mugurkaula izliekumam atbilstoša krēsla atzveltne ar atbalstu muguras lejasdaļai;
    • Roku balsti, kas mazina slodzi uz kakla un plecu zonām. 

Visas šīs īpašības ir ņemtas vērā, veidojot salona “Kate” biroja krēslu sortimentu. Turklāt, salons “Kate” vienlīdz lielu uzmanību pievērš ne tikai biroja krēslu ergonomikai, bet arī izmantoto materiālu kvalitātei un dizaina izskatam.

Iekārtojot biroju, ir svarīgi dažādi sēžammēbeļu veidi

Mūsdienīgā biroja iekārtojumā ir svarīgi veidot dažādas funkcionālas zonas. Visvieglāk to ir izdarīt ar piemērotām sēdmēbelēm – biroja, atpūtas un konferenču krēsliem, kā arī dīvāniem atpūtas vai uzgaidāmajā zonā. Visām sēdmēbelēm ir jāatbilst gan biroja interjera stilam, gan ir jābūt ergonomiskām un ērtām.

Izvēloties dīvānus uzgaidāmajai zonai, ir svarīgi izvēlēties viegli kopjamus, ne pārāk mīkstus mēbeļu variantus ar atzveltnes daļu. Ja dīvāni būs pārāk mīksti, no tiem būs grūti piecelties un tie nekalpos galvenajam mērķim – kvalitatīvai atpūtai darba laika pauzēs.

Mēbeļu salonā “Kate” ir apvienots vienuviet daudzveidīgākais ergonomisku un dizainiski augstvērtīgu biroja mēbeļu klāsts, tādēļ iekārtot ērtu un mūsdienīgu biroju ir kļuvis ātri un vienkārši. Apskatiet piedāvājumu www.kate.lv, kur var atrast visu mūsdienīga un ērta biroja iekārtošanai.