Apvienība Vienotība, pēc valdes priekšsēdētāja Ģirta Valda Kristovska domām, pretendējot uz 40 % vietu Saeimā.
Intervijā Neatkarīgajai viņš uzsvēris, ka Vienotībai tas ir pa spēkam. Taču par to, kādu amatu viņš pats varētu ieņemt valdībā, Ģ.V.Kristovskis neesot domājis.
«Mani interesē tuvākie trīs mēneši līdz vēlēšanām, kurās Vienotība sevi ļoti labi apliecinās. Tiesa mums nav līdzekļu kampaņai un mūs nedzirdēs tik daudz kā konkurentus. Nav tiesa, ka divi, trīs vai četri pārtikuši cilvēki, kas ir mūsu vidū, varētu nosponsorēt visu kampaņu. To nevar izdarīt. Mēs ejam šo ceļu, ka deputātu kandidātiem šie līdzekļi ir jāvāc. Tas ir ļoti grūti,» stāsta Ģ.V. Kristovskis.
Intervijā viņš arī norāda, ka premjera Valda Dombrovska (JL) valdība strādā ar palēninātiem apgriezieniem tāpēc, ka notiek milzīgas iekšējās cīņas valdības koalīcijā
Populārākie
- Lietuvas pensiju reformas sekas: novērojams rekordstraujš privāto investoru skaita pieaugums
- VIDEO: Vēja enerģija – Latvijā neizmantots potenciāls
- Akciju cenas ASV un Eiropas biržās pieaug, naftas cenas krītas
- Akciju cenas pasaules biržās svārstās, naftas cenas samazinās
- Ar lielu daļu eID karšu no decembra pirmās puses potenciāli vairs nevarēs veikt e-parakstus
