Kopš gada sākuma zvērinātu advokātu biroja Sorainen partneru pulkam ir pievienojušies deviņi partneri no trim valstīm, informē biroja pārstāve Anita Galdiņa. 

Jaunie līderi stiprinās sešas starptautiskas komandas: Strīdu risināšana, korporatīvās konsultācijas un M&A, finanses un apdrošināšana, nodokļi, nekustamais īpašums, kā arī konkurence un regulētās jomas.

Jauno partneru vidū ir pieci lietuvieši, divi igauņi un divi baltkrievi, palielinot Sorainen partneru kopskaitu no 33 līdz 42. Reģionālajai partnerībai pievienojušās četras sievietes un pieci vīrieši. Jāatzīmē, ka viens jauno partneru grupas pārstāvis tikko sācis bērna kopšanas atvaļinājumu, atspēkojot novecojušo pieņēmumu, ka, kļūstot par vecāku, paaugstinājums būtu atliekams.

Visi jaunie partneri ir izcili savas jomas eksperti, viņi ir lieliski mentori jaunajiem kolēģiem, veido ilgstošas attiecības ar klientiem un ir izteikti viedokļu līderi. Jauno partneru grupā ir divi doktora grāda ieguvēji un vairāki aktīvi augstskolu lektori.

"Mēs veicām šo rekordlielo paaugstināšanas kārtu trīs galveno iemeslu dēļ," komentē Laimonas Skibarka, Sorainen vadošais partneris. "Pirmkārt, mēs redzam, ka klienti un mūsu personāls sagaida lielāku partneru uzmanību, un mūsu mērķis ir būt tirgus līderiem pēc klientu apmierinātības un darbinieku iesaistes. Otrkārt, pēdējo gadu laikā un lielā mērā pateicoties mūsu strukturētajam "partnerības ceļa" procesam, mums ir izveidojusies spēcīga jaunās paaudzes līderu grupa. Treškārt, pēdējos divos gados esam sasnieguši spēcīgu izaugsmi un cenšamies to vēl vairāk paātrināt 2022.gadā un turpmāk."

Sorainen partneris Aku Sorainen piebilda, ka līdz ar šo paaugstināšanu Sorainen partnerība ir pieaugusi par gandrīz 30% un ir spēcīgāka nekā jebkad agrāk. "Ar šo jauno enerģiju mēs turpināsim nodrošināt labāko klientu servisu tirgū un pildīt savu misiju vairot labklājību Baltijā un Baltkrievijā. Esmu īpaši priecīgs, ka šī jauno partneru grupa nāk no mūsu biroja resursiem un ir labi sabalansēta pēc dzimuma, biroja un prakses grupām," viņš piebilda.

Igaunija

Kaido Künnapas (Nodokļi), kurš palīdz klientiem dažādos jautājumos, kas saistīti ar nodokļiem, tostarp nodokļi un M&A darījumi, darbinieku iniciatīvu plānu izstrāde, investīciju fondu nodokļu strukturēšana un pārrobežu nodarbinātības nodokļi.

Kätlin Krisak (Finanses un apdrošināšana), kura Kā Sorainen Finanšu un apdrošināšanas komandas līdere Igaunijā specializējas kapitāla tirgos un ir iesaistījusies vairumā ar finanšu tehnoloģijām un kriptovalūtām saistītajos komandas projektos.

Lietuva

Simonas Skukauskas (Nekustamais īpašums un būvniecība) ir daudzpusīgs nekustamo īpašumu jomas jurists ar ievērojamu pieredzi liela mēroga darījumos ar nekustamo īpašumu, attīstības un būvniecības projektos, kā arī lielos nekustamo īpašumu strīdos.

Kazimieras Karpickis (Maksātnespēja un restrukturizācija, strīdu risināšana) vada Maksātnespējas un restrukturizācijas praksi Lietuvā un ir pazīstams ar savām izcilajām prasmēm bankrota lietās.

Monika Mališauskaite-Vaupšiene (Konkurence un regulējums) ir viena no vadošajiem konkurences tiesību ekspertiem Lietuvā, viņa vada biroja Konkurences un regulējuma komandu. Viņa ir atbildīga arī par jautājumiem, kas saistīti ar reklāmu un patērētājiem, pārvalda atbilstības projektus un piedalās TMT un IP lietās.

Evaldas Dūdonis (Korporatīvās konsultācijas un M&A) ir korporatīvo konsultāciju eksperts ar pieredzi korporatīvās pārvaldības jomā un Sorainen biroja mēroga korporatīvo konsultāciju darba plūsmas pārvaldītājs.

Indre Ščeponiene (Nodokļi) ir labi zināma nodokļu konsultante un pieredzējusi pārrunu vadītāja. Viņa lepojas ar panākumiem, veiksmīgi aizstāvot klientu intereses nodokļu administratora kontroles procedūrās un uzvarot praksi mainošās lietās.

Baltkrievija

Ann Laevskaya (Finanses un apdrošināšana) ar vairāk nekā 10 gadus pievēršoties banku darbībai un finansēm, ir radījusi sev spēcīgu reputāciju tirgū. Lielā mērā pateicoties Ann, Sorainen Baltkrievijas finanšu prakse ir labākā izvēle finanšu iestādēm un starptautiskiem advokātu birojiem.

Kirill Laptev (Konkurence un regulējums, TMT) kā Konkurences un regulējuma komandas vadītājs un TMT grupas vadītājs Baltkrievijā atbalsta klientus, it īpaši IT, telekomunikāciju un mediju nozarē vissarežģītākajās lietās, ar kurām viņi saskaras savā biznesā.