Dzīvības apdrošināšanas kompānijas "Compensa Life Vienna Insurance Group SE" ("Compensa Life") Latvijas filiāles vadītājs Viktors Gustsons pēc 22 šajā amatā nostrādātiem gadiem dodas pelnītā atpūtā. No 2023. gada 1. jūlija par filiāles vadītāju kļūs līdzšinējais uzņēmuma biznesa attīstības vadītājs Ervins Vēveris. 

"Darbs uzņēmuma vadībā visus šos gadus ir bijis ļoti interesants, aizraujošs laiks. Saku vislielāko paldies “Compensa Life” komandai, ar kuru kopā izdevies sasniegt tiešām būtiskus biznesa mērķus. Esam kļuvuši par vienu no vadošajām dzīvības apdrošināšana sabiedrībām Latvijas tirgū ar stabilu, izaugsmē vērstu attīstību, plašu filiāļu tīklu, zinošiem darbiniekiem un mūsdienīgiem, dinamiskiem dzīvības apdrošināšanas pakalpojumiem. Jaudīga izaugsme panākta uzkrājošajā dzīvības apdrošināšanā, aug Mūža pensijas apdrošināšanas popularitāte, veiksmīgi ieviests jaunums Latvijas tirgū -  onkoloģisko slimību  apdrošināšana Oncodrop u.c. Esmu pārliecināts, ka Ervins Vēveris kopā ar “Compensa Life” vadības komandu turpinās efektīvi attīstīt un vadīt uzņēmumu, sasniedzot jaunus apvāršņus," stāsta Viktors Gustsons.

“Šogad “Compensa Life” Baltijas valstīs atzīmē 30 gadu darba jubileju, un lielāko daļu no šī laika Viktors Gustsons ir bijis viens no mūsu komandas līderiem. Saku Viktoram lielu paldies par ieguldīto darbu, jo arī viņa nopelns ir tas, ka savu nākotnes drošību un finansiālo stabilitāti mums ir uzticējuši vairāk nekā 230 000 klientu. Esmu pilnībā pārliecināts, ka Ervins Vēveris turpinās veiksmīgu Latvijas filiāles attīstību, klientu vajadzībām atbilstošu, inovatīvu produktu izstrādi, digitalizāciju un partnerattiecību pilnveidošanu,” saka Tomass Milašius, “Compensa Life” vadītājs Baltijā.

Ervinam  Vēverim ir ilggadēja pieredze apdrošināšanas jomā, “Compensa Life” strādā kopš 2022. gada augusta. Šī gada laikā viņš izstrādājis un īstenojis uzņēmuma biznesa attīstības stratēģiju ar galveno fokusu uz rentablu uzņēmuma izaugsmi, darbinieku iesaistes un kompetences palielināšanu. Iepriekš E. Vēveris strādājis vadošos amatos apdrošināšanas sabiedrībās Latvijā.

“Kompānijas sasniegumi un darbības rādītāji apliecina, ka uzņēmumu pārņemu “labā veselības stāvoklī”. Novērtējot Viktora Gustsona veikumu, apņemos turpināt īstenot uzņēmuma izvirzītos biznesa mērķus, stiprinot “Compensa Life” pozīcijas Baltijas tirgū,” saka E. Vēveris.

“Compensa Life” ir apdrošināšanas sabiedrība Latvijas apdrošināšanas tirgū, kas specializējas dzīvības apdrošināšanā ar uzkrājumu veidošanu mūža pensijas apdrošināšanā, uzkrājošajā apdrošināšanā bērniem, veselības apdrošināšanā un nelaimes gadījumu apdrošināšanā. Uzņēmuma 100% akcionārs ir “Vienna Insurance Group” - Austrijas apdrošināšanas grupa Centrāleiropā un Austrumeiropā, kas pārstāvēta 30 valstīs, pārvaldot 49 miljardu eiro aktīvus. 

“Vienna Insurance Group” ir piešķirts augstais A+ starptautiskais kredītreitings (pēc “Standard & Poor’s” datiem). “Compensa Life” ir filiāles visās trīs Baltijas valstīs, tā nodarbina 150 darbiniekus, pārvalda vairāk nekā 200 000 klientu riskus un aktīvus 500 miljonu eiro vērtībā. Uzņēmumu Latvijā pārstāv tā Latvijas filiāle, kas šeit darbojas kopš 1999. gada.